HAL Przejd do strony HALIZ.pl
ZHP

Razem upami皻nijmy Powstanie Warszawskie!

30.01.2014, 14:57

W 2014 roku b璠ziemy obchodzili 70. rocznic wybuchu Powstania Warszawskiego.

Z tej okazji Chor庵iew Sto貫czna ZHP organizuje w Warszawie zlot, który b璠zie trwa od 31 lipca do 3 sierpnia 2014 roku.

Do udzia逝 w zlocie serdecznie zapraszamy harcerzy, harcerzy starszych i w璠rowników. Dla zuchów przewidujemy mo磧iwo嗆 uczestniczenia w zaj璚iach w trakcie jednego z dni zlotowych.
W zlocie uczestnicz zast瘼y zlotowe posiadaj帷e pe軟oletniego opiekuna, licz帷e pomi璠zy 5 a 9 osób (bez opiekuna), umundurowane zgodnie z regulaminem mundurowym ZHP i jednolicie w ramach zast瘼u.
Koszt udzia逝 w zlocie dla ka盥ego uczestnika wynosi 200 (dwie軼ie) z這tych.
W ramach wpisowego zapewniamy: udzia w zaj璚iach programowych, wyprawk, wy篡wienie, dost瘼 do infrastruktury zlotowej, ubezpieczenie.
Uczestnicy we w豉snym zakresie organizuj dojazd i powrót z Warszawy a tak瞠 zapewniaj sobie namioty, w których b璠 mieszkali.
Koszt udzia逝 w zlocie dla zuchów wynosi 50 z這tych i pokrywa udzia w zaj璚iach programowych, wyprawk dla zuchów oraz ciep造 posi貫k.

Wst瘼ne zg這szenia na zlot przyjmujemy za po鈔ednictwem nast瘼uj帷ego formularza:

Ka盥y z zast瘼ów, które wst瘼nie zg這sz ch耩 udzia逝 w zlocie dostanie do wykonania dwa zadania przedzlotowe – w zlocie b璠 mog造 uczestniczy tylko te zast瘼y, które pozytywnie i terminowo wykonaj obydwa zadania przedzlotowe.

Niebawem ruszy strona internetowa po鈍i璚ona obchodom 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na której b璠ziecie tak瞠 mogli znale潭 wszelkie informacje dotycz帷e zlotu. Ju dzi mo瞠cie pisa maile z wszelkimi pytaniami dotycz帷ymi zlotu na adres powstanie@stoleczna.zhp.pl

Mam nadziej, 瞠 zobaczymy si w sierpniu w Warszawie na zlocie!

Czuwaj!

hm. Anna Nowosad