Współpraca

Dołącz do grona Partnerów ZHP i zaangażuj swoją firmę do rozwijania kompetencji przyszłości u młodych. Działaj z nami przy długoterminowych programach edukacyjnych lub weź udział w wydarzeniach dla harcerzy i instruktorów z Polski i ze świata.

Kim jesteśmy?

Związek Harcerstwa Polskiego (ZHP) jest największą w Polsce organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży, liczącą ponad 105 000 członków.
Od ponad 100 lat tworzymy warunki do wszechstronnego rozwoju harcerek i harcerzy, zgodnie z wartościami metodą ruchu skautowego. Kształtujemy postawy, charaktery i styl życia w oparciu o nasze wartości: patriotyzm, braterstwo, służbę, wolność, sprawiedliwość.
Tradycyjne wartości uwzględniamy w nowoczesnym, stale rozwijanym programie wychowawczym kształtującym także umiejętności: świadomej konsumpcji, komunikacyjne, przywódcze i menedżerskie.
Jesteśmy największym organizatorem letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w Polsce. Co roku organizujemy 1050 obozów, w których bierze udział ok. 80 000 harcerzy.

Jak możemy razem działać?

Promocja Partnera
w kanałach komunikacyjnych ZHP.
Wsparcie wydarzeń
w zakresie usług, dostaw, finansowania i logistyki.
Realizacja programów wolontariatu pracowniczego.
Widoczność i udział marki na wydarzeniach
w kraju i zagranicą.
Zaangażowanie merytoryczne ekspertów Partnera w wydarzenia edukacyjne i publikacje.

Programy edukacyjne ZHP

PROGRAMY EDUKACYJNE ZHP

Chcemy rozwijać kompetencje członków ZHP, m.in. ekonomiczne i menedżerskie, a w efekcie budować wizerunek harcerza jako wyjątkowo wartościowego kandydata na pracownika o naturalnie nabytych cechach: inicjatywy, przedsiębiorczości a przede wszystkim praktycznym doświadczeniu.
ŚWIATOWY ZLOT SKAUTOWY
W POLSCE W 2027 ROKU

ZHP będzie organizatorem kolejnego Jamboree w 2027 w Polsce. To gigantyczne przedsięwzięcie finansowe, logistyczne
i biznesowe porównywalne skalą z organizacją igrzysk olimpijskich – zbudujemy miasto namiotowe na 50 000 mieszkańców, tętniące życiem wszystkich narodów i kultur świata przez 10 dni.
ZHP NA RZECZ UKRAINY

ZHP niosło pomoc humanitarną we wszystkich częściach kraju: na 6 przejściach granicznych
i w 147 lokalnych centrach pomocy. Zebraliśm ponad 127 ton pomocy humanitarnej, która została przewieziona na Ukrainę. Harcerskie wsparcie w pierwszym miesiącu wojny otrzymało ponad 1 500 000 uchodźców,
a 1 na 5 dzieci z Ukrainy uczestniczyło
w harcerskich zajęciach, w tym 6000 dzieci
z Ukrainy wzięło udział w obozach harcerskich.

Promocja na kanałach ZHP

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Corocznie w obozach harcerskich bierze udział ponad 85 000 osób.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!